Máte dotaz? Ptejte se! Online formulář

Články a návody pro mobilní domy

Mobilák.cz - Aktuální možnost výhodného nákupu

Aktuální možnost výhodného nákupu

Upozornění na výhodný nákup mobilních domů za 20% skutečné ceny a možností bezplatného uskladnění a dovozu k Vám, až na jaře, dle dohody s prodejcem.

Celý článek
Mobilák.cz - Mobilní domy a jejich každoroční jarní údržba

Mobilní domy a jejich každoroční jarní údržba

Přemýšlíte nad koupí mobilního domu nebo již mobilní dům vlastníte a nevíte na co si dát pozor při jarní údržbě, případně co vás čeká a nemine, rozhodnete-li se pro koupi mobilního domu? V první řadě by vás měla zajímat informace, která je vždy ryzí a aktuální, a kterou vám mohou poskytnout jen lidé žijící v mobilních domech.

Celý článek
Mobilák.cz - Legislativa VS mobilní domy dle ministerstva pro místní rozvoj

Legislativa VS mobilní domy dle ministerstva pro místní rozvoj

Mobilní bydlení a mobilní domy nejsou zákony ČR definovány, proto nás zajímalo, jak se k tomuto tématu vyjádří ministerstvo pro místní rozvoj. Vytvořili jsme seznam častých dotazů týkajících se stavebního povolení i toho jak se chovat, chceme-li mobilní dům umístit na svůj pozemek. Pro portál MOBILAK.cz odpovídal pan Jan Dvořák z odboru komunikace, kterému tímto děkujeme.

Celý článek
Mobilák.cz - Na co si dát pozor při koupi mobilního domu?

Na co si dát pozor při koupi mobilního domu?

Mobilní domy se staly v posledních několika letech bez pochyby vyhledávaným a oblíbeným způsobem řešením pro rekreační, ale i trvalé bydlení. Zvýšeného zájmu o mobilní domy využily k rozšíření svých podnikatelských aktivit nejen seriózní firmy , ale také různí rádoby podnikatelé či spíše podnikavci. Proto je důležité ještě před výběrem mobilního domku vybrat dobře seriózního prodejce. Jaké parametry by měl tedy splňovat a co by zákazníka mělo zajímat?

Celý článek
Mobilák.cz - Co potřebuji k umístění mobilního domu na svůj pozemek?

Co potřebuji k umístění mobilního domu na svůj pozemek?

Kupujete mobilní dům a nevíte na co se připravit? V detailu tohoto článku se v několika bodech dozvíte co je nutné připravit před převozem vašeho mobilního domu na váš pozemek.

Celý článek
Mobilák.cz © 2024 (+420 608 890 329, info@mobilak.cz)